| 323Vasile666 a întrebat:

Bună ziua, știți vreun doctor sau salon care face implanturi de bile în București sau Ploiesti?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bile la cap?

| darrio2007 a răspuns:

Daca este ce cred eu, la Jilava sunt destui specialisti.

| Sistemulxxl a răspuns:

Cauta un fost puscarias sa-ti implanteze bile ca in puscarie se fac d-astea.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Nu l asculta pe darrio2007 e minor și nu știe ce vorbește

| darrio2007 a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Minor? Glumesti!
Stiu foarte bine la ce se referă cu bilele.
Se pare ca tu nu stii ce sunt alea bile si unde se pun.
Mai ai multe de invătat, tinere nou-născut.

| Paracetamol0lol a răspuns (pentru darrio2007):

Ai 2007 în nume minorule și să mi iei bilele în mână dacă zici că nu știu ce sunt

| darrio2007 a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Bile de rulment de la bicicletă, poate.
2007 este anul cand mi-am facut primul cont pe internet, tinere imatur.
Anul nasterii se poate vedea la profilul meu.
Dar de ce sa te duca instalatia dintre umeri sa vezi acolo, cand mai usor este sa ataci, cand nu ai argumente ca sa te aperi.

| Paracetamol0lol a răspuns (pentru darrio2007):

Omg serios? Poza de profil e cu tine? Daca e să știi că semeni cu nașul meu (e un compliment că el a ieșit la pensie mare )

| darrio2007 a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Daca nu ai lua prea mult paracetamol, ai putea observa ca poza de la profil este a unui actor. Dar nu ai de unde sa-l cunosti.

| Paracetamol0lol a răspuns (pentru darrio2007):

Aha dar după poză probabil că e mort acum

| darrio2007 a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

E mort de mult. L-am pus pentru ca semăn putin cu el.
Nu mort, bineînteles.