| papushikadulcee a întrebat:

Sunt din Calarasi si as vrea sa stiu la ce magazin pot gasi oje neon. Funda! Multumesc Anticipat!(Am mai pus intrebarea asta odata dar nu am primit nici un raspuns folositor pentru ca facusem cateva greseli cand am scris intrebarea din cauza tastaturii)Si imi cer scuze daca am facut din nou greseli!

3 răspunsuri:
| IgoToHellForThis a răspuns:

Nici eu nu stiu si sunt din calarasi deci bad luck... rolling on the floor
Cred ca are la dalia..Sti unde e dalia nu?

| Alexutsza a răspuns:

Daca nu ai primit raspuns la prima, nu vei primi nici la asta, pentru ca multi nu sunt din calarasi si nu au de unde stii.

| Alcatel a răspuns:

Nu tastatura e de vina pentru cuvantul "oji".
diferenta de la "E" la "I" e de : eRTYUi.
Deci lasa "ojile" si apuca-te de invatat!

Daca vrei sa-mi raspunzi... sa fie cartea pe care ai citit-o.
succes!