| mariastroian a întrebat:

Buna ziua TPU. am nevoie de putin ajutor, deci incep.In urma cu 3-4 zile am fost acasa la prietenul meu si am ajuns la sarutari pasionale, iar la un moment dat a ejaculat PE mine [ mi s-au udat pantalonii si chilotii in partea de sus]. Intrebarea este daca ar fi vreo posibilitate de sarcina? Avand in vedere ca ieri am avut niste scurgeri maronii [ar trebui sa-mi vina menstruatia in zilele astea] iar astazi mi-a curs sange, dar redus cantitativ.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Nu ramii insarcinata daca nu a-ti facut sex. Plus la toate erati si imbracati, nu fa nici un test de sarcina ca nu este nevoie, incearca sa-ti revii, scurgerile iti par reduse deoarece constientul tau si-a indus aceasta idee. Uita de sarcina, nu poate fi daca nu a fost penetrare, stai fara grija si nu-ti consuma banii pe test. Informeaza-te pe viitor si discuta cu prietenul, baftawinking

9 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Crezi ca spermatozoidul e Superman sa intre prin pantaloni?
Si inca ceva, daca n-ai avut contact sexual, in niciun caz nu ramai insarcinata.

| lavyBandB a răspuns:

Stai linistita ca nu esti insarcinatawinkingDaca nu a avut loc penetrarea nu ai dc sa te ingrijoreziwinking

| alinnephilim a răspuns:

rolling on the floor)))))) laughing))))) doamne scuze... da rad de celelalte raspunsuri cu superman si batman laughing. Nu ramai fatoo. vba lor nu e superman si sa nu te superi pe prietenul tau ca te bhat puppy dog eyes... asta inseamna ca este foarte sensibil si cred ca e virgin ceea ce nu este o rusine ( scuzami gramatica de balta numai tin cont de ea acu laughing )

| Roxyuy a răspuns:

Nu esti insarcinata.

| Deyu_4766 a răspuns:

(25 Iulie 2011 23:58 )
Pho3nix a răspuns:
Crezi ca spermatozoidul e Superman sa intre prin pantaloni?
Si inca ceva, daca n-ai avut contact sexual, in niciun caz nu ramai insarcinata.

ca in bancu ala batman batman pe dq straight face era un preot laughing ma da mai stii daca era un supererou laughing) musculos de a rupt pantalonii si? himenul si a mers pna la ovul[daca avea ] laughing

| fluturascolorat a răspuns:

Nu,pentru ca nu a avut loc penetrarea.Ca sa fi mai sigura fa-ti un test de sarcina.

| DragonuAK47 a răspuns:

M-ai facut sa rad rolling on the floor)voi ati vrut sa faceti sex rolling on the floor? sau i-a iesit din pantaloni... si a ejaculat pe tine rolling on the floor)))))))) Doamne. copii astia din ziua de azi.

| mariastroian explică:

Nu am vrut sa facem sex:-l. avea chiloti... si eu niste pantaloni subtiri.

| mariastroian explică:

Multumesc frumooos >big grin