| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU. De ceva vreme am observat ca am niste bubite albe in jurul coroanei penisului ..Am facut niste cautari si sunt pearly penile papulesthinking Mai are cineva asa ceva? Cresc cu timpul sau vor ramane la marimea care sunt acum? Acum e okay pentru ca sunt discrete si nu se observa doar daca te uiti f bine.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei aceste papule perlate peniene care sunt considerate asimptomatice, (nu prezinta nici un pericol) pot persista toata viata si de regula cu timpul vor deveni mai putin vizibile, se va estompa foarte mult vizibilitatea lor odata cu inaintarea in varsta. Merita sa citesti urmatorul material : http://www.renewskinandhealthclinic.co.uk/......niene.html