| Marius232cnz a întrebat:

Am pe capul penisului pearly penile papules de vreo 2 ani. si am impresia ca acum au inceput sa se existinda. se mai pot extinde sau vor stagna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Aplica oțet de mere de 3 ori pe zi, in 3-4 zile ai scăpat de ele.

| Marius232cnz explică (pentru regis):

Serios?

| Avaricum a răspuns (pentru Marius232cnz):

Probabil nu

| regis a răspuns (pentru Marius232cnz):

Foarte serios. Si funcționează si la papiloame si la o grămadă de alte chestii.