| Katsu a întrebat:

Buna ziua tuturor! va rog frumos, imi poate spune cineva cum se face un videoclip cu imagini, muzica, etc pe youtube? Vreau sa fac un videoclip pentru prietena mea, o surpriza. Scuzati categoria, cine ma ajuta primeste funda, iar daca e complicat lasati-mi id-ul de mess la pm.Va multumesc anticipat! o zi buna!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Videoclipul il faci cu Windows Movie Maker. http://windows-movie-maker.en.softonic.com/ E foarte simplu. Ca sa il pui pe Youtube trebuie sa ai cont.

| GabytzGabytzu a răspuns:

Incearca cu picasa3