| Belluta11 a întrebat:

Imi spune cineva cum se incarca un Videoclip pe you tube? Cum se editeaza un Videoclip care l-a postat alta persoana? De exemplu, cineva a postat un Videoclip cu Cristina Catarig cantand, iar mai jos scria versurile... Sper ca ati inteles ce vreau sa va intreb. Cel care imi spune pasii primeste FUNDA! (Scuzati categoria)

1 răspuns:
| Nobel123 a răspuns:

Daca vrei sa editezi videoclipul si sa il postezi versiunea ta din nou, trebuie sa descarci videoclipul poti gasi tutoriale pe youtube! Daca vrei sa il editezi iti poti lua Sony vegas sau wondows movie maker (astea el folosesc eu), daca vrei sa il pui pe youtube trebuie sa ai cont pe youtube si iti va aparea undeva sus "upload" sau "incarcati" depinde in ce limba il ai!
Please funda!