| ▀♫Me AnGeL fOr EvEr♫▀ a întrebat:

Bunaa! Ce va atrage cel mai mult la o persoana de sex opus?

Personalitate

Umor

Sensibilitate

Inteligenta

Frumusete / Corp frumos

( faceti un top )

15 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Inteligenţă
2. Personalitate
3. Frumuseţe (să mă atragă pe mine - nu-i frumos ce-i frumos e frumos ce-mi place mie)
4. Umor
5. Sensibilitate
De obicei pun fizicul pe ultimul loc dar umorul mi se pare caracteristică irelevantă iar hipersensibilitatea o asociez deseori cu naivitatea, mironosiţa, plângăcioasa şi lipsa personalităţii aşa că de-aia-s mai jos.
Oricum, când căutam relaţie intram în vorbă cu toate fetele, indiferent de cum arătau căci criteriile mele în materie de femei sunt foarte dure şi ar fi fost păcat să ratez ceva ce-ar îndeplini criteriile greu de îndeplinit (inteligenţă, personalitate şi sinceritate) de dragul unei superficialităţi.
Salut!

| ATHOS a răspuns:

Eu o prefer cam asa : Sa fie frumoasa, sa aiba un corp superb, sa fie inteligenta, sensibila, cu simtul umorului bine dezvoltat, sa aiba o personalitate puternica, sa stie sa iubeasca, sa fie tandra, un bun camarad, sa-mi poata castiga increderea, culta si educata, sa aiba ambitie si vointa, sa fie perseverenta, sa fie blanda, apriga cand trebuie, sa iubeasca copiii, ...si sa-mi fie alaturi pana la adanci batranete!
Asa mi-o doresc eu! Fara topuri.

| Cătălina a răspuns:

1)Inteligenta;
2)Frmusete / corp frumos;

3)Personalitate;
4)Umor;
5)Sensibilitate.

| nobody_9468 a răspuns:

Atitudinea si sex'apellulwinking.

Bafta.

| Damian a răspuns:

1 aspect
2 simtul umorului
3 inteligenta

| Victoria a răspuns:

1. Frumusete/ corp frumos
2. Personalitate
3. Inteligenta
4. Umor
5. Sensibilitate

| lextim a răspuns:

Maturitate, inteligenta, frumusete

| Bianca_2742 a răspuns:

1.Frumusete/corp frumos
2.Inteligenta
3.PErsonalitate
4.Sensibilitate
5.Umor

| cokocosmy a răspuns:

1.personalitate
2.sensibilitate
3.umor
4.frumusetea
5.inteligenta(nu mis super inteligenta mis un om normal de aia am pus pe ultimu loc inteligenta)

| ChocolateDroid a răspuns:

1. Frumusete/corp frumos
2. Personalitate
3. Inteligenta
4.Sensibilitate
5.Umor

| Lαααα a răspuns:

1.Umor
2.Frumusete/corp frumos

3.Personalitate
4.Inteligenta
5.sensilbilitate=]]

| alessutz11 a răspuns:

1. Personalitate
2. Inteligenta
3. Frumusete
4. Umor
5. Sensibilitate,

desi practic nu prea conteaza ordinea, cel mai important este ca persoana "perfecta" sa aiba aceste calitati. Si nu pricep un lucru... De ce naiba pune toata lumea frumusetea pe locul 1?! Nici sa fie un vagabond, da' nici Mister World 2010, un mascul "normal" ar fi perfect laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Frumusete
2.Inteligenta
3.Sensibilitate
4.Personalitate
5.Umor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Personalitate si inteligenta(imi e cam greu sa aleg)
2.Umor
3.Sensibilitate
4.Frumusete fizica(conteaza, desigur si asta, dar cel mai putin).

| Anne_1755 a răspuns:

Poi sincerthinking cam asta e ordinea:
1.Frumusete / Corp frumos
2.Inteligenta
3.Umor
4.Personalitate
5.Sensibilitate