| dianaaaaa_4532 a întrebat:

>Bunaabig grin<
deci. am nev de ceva sfaturibig grin
Mie mi-a placut mult de un baiat aproape9 luni de zile.
(trebuie sa va spun ca nu sunt genul sa stau azi cu unu. maine cu altul. sau azi cu 2 maine cu 5)-de prin august am inceput sa vorbesc cu alt baiat.acum a inceput sa imi cam placa de el, in septembrie mi-a zis sa fiu cu el. eu i-am zis ca nu stiu. ( simteam nevoia sa ne cunoastem mai bine)- saptamana trecuta am fost la un bal impreuna si am stat pe acolo cu el. [nu am facut nimic, nimic!]. de fapt m-a luat intr-un timp de mana. dar ma rog, a zis ca ar fi facut el mai multe dar ii era frica sa nu se aleaga cu vre`o palma; in seara asta am iesit putin la o plimbare si a venit si el. cand ne-am 'despartit' m-a pupat pe buze:O. ps. nu ma asteptam.
El o suna mereu pe cea mai buna prietena a mea, sa o intrebe ce parere am despre el.
ideea e ca eu vreau sa fiu cu el. dar cred ca e prea bun pentru minestraight face ...adica e si frumos si destept. sunt si timida cand sunt cu el. cand nu e el sunt foarte activa rad, glumesc etc.
dati`mi niste sfaturi:*

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Din ce ai descris tu, nu ar trebui sa ratezi un asemenea baiat, rar mai gasesti.De ce nu te multumesti cu ce ai, s-ar putea ca mai tarziu cand vei cauta alinare, nu vei mai gasi nimic. Da o sansa acestei relatii.Priveste-l cu alti ochi, nu trebuie sa iesi din tiparul tau in preajma lui, e si el om. Poarta-te natural si firesc ca si cum ti-ar fi un prieten apropiat, sa-l vezi cu ochi buni.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai comis niste erori sau te crezi o persoana prea joasa fata de categoria lui pentru a fi cu el? Gandeste la ce te-am intrebat si apoi vei sti daca il meriti.

| Alecsaandrra a răspuns:

Eu zic sa nu te mai complici atata si dai bataie big grinlaughing

| cornelia_9446 a răspuns:

Esti perfecta pentru el.
Va potriviti!
nu trebuie sa fiti amandoi egali...
Va atragetismug(ca + si -)
Si acum vorbesc foarte serioshappy