| AndreeaSorina2000 a întrebat:

Am o problema: Acum 1 an eram prietena buna cu un baiat.Acum el este antipatic si foarte nesimtit cu mine.Ma face in toate felurile. S-a schimbat foarte mult in timpul vacantei de vara. Ex: joia trecuta un alt baiat mi-a pus mana la fund si i-am dat o palma iar baiatul cu care eram amica a sarit la mine la bataie si am inceput sa ne certam foarte tare. Cine credeti ca e vinovat? Dau funda+vot.

Răspuns Câştigător
| AnDrEuTzA14 a răspuns:

Draga Andreea cred ca toate fetele de pe pamant spun ca baieti sunt prosti,porci, nesimtiti ei bine e adevarat.Aici ei bine e vinovat baiatu care tia pus mana la funt deci e un nesimtit si un prost de legat.Iti dau un sfat:Si o prietena de-a mea a fost intr-o problema trebuia sa aleaga intre mine si iubitul ei.L-a ales pe el, dar dupa un timp a devenit un nesimtin si la lasat balta de tot. DEci in concluzie lasa naibi baieti nu i baga in seama si fugi de ei.PS:Ai facut bine ca i-ai dat o palma.Merita. FUNDA?

5 răspunsuri:
| victoras13 a răspuns:

In primul rand nu toti baietii sunt porci si nesimtiti,dar totusi, in fine, eu unul cred ca el e de vina pentru ca tu ai reactionat normal si nu te poti lasa badjocorita de toti! PS:felicitarile mele!

| AndreeaSorina2000 explică:

Va multumesc pentru sfaturi! Si Sarbatori Fericite!

| AndreeaSorina2000 explică:

Eu cred ca sunt foarte, foarte putini baieti in ziua de azi care mai au bunul simt sa respecte o fata

| BonneLess a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel rolling eyes el e de vina si cred ca face asa pentru ca l`ai bagat prea mult in seamawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa-i dai si lui o palma.