| anooonniimaa a întrebat:

Bunaaa. Ce parere aveti de sexul in locuri publice? Credeţi ca o fata ar trebui sa aiba demnitatea s. o facă doar la el acasa sau si in locuri publice?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu-i ingheata pasarea sau sa puta pe timp de vara la caldura poate sa incerce

| corbulalbrosu a răspuns:

Ce definesti tu prin atributul de a fi un ''loc public''? Parc, masina, lift, centru SPA, club de noapte.etc. Chiar si doar simpla idee de a intretine un act sexual ''pe fuga'' poate fi excitanta si producatoare de adrenalina... pura. big grin

| sofisis a răspuns:

Huh? Crede-ma ca demnitatea nu are nici o legatura cu casa lui. Plus de asta dupa o relatie de ani de zile, orice picanterie e incurajata.

| anooonniimaa explică (pentru sofisis):

Da asa după ani de zile e ok. dar cele care fac asta in locuri publice si sunt împreună de câteva zile sau saptamani?

Răspuns utilizator avertizat
| ychigo a răspuns:

Daca nu vrei sa o faci nu o face!
Dar ai varsta legala?