| Loreena a întrebat:

Bunaaa! dau funda :*:* baieeeti ajutati-ma!
I guess I'm in love big grin baiatul la care tin nu e cu mine insa se da la mine ma suna imi spune niste lucruri :X!
Am fost la un party de curand si ne am cuplat cica eram impreuna si trebuia sa ne intalnim sa vbim insa intalnirea este mereu anulata de el pe motiv ca e frig. Intre timp m-a si inselathappy dar tot la mine s-a intors si a facut tot posibilul sa ne impacam ma rog i-am dat a 2a sansa nu mai sunt ca inainte dar tot tin la el. Ma suna vbim imi spune ca tine la mine etc, mi-a povestit despre relatiile lui mai vechi mi-a povestit mai multe lucruri din trecutul lui... Ceea ce ma deranjeaza este ca vorbim doar din cand in cand dr atunci cand vbim:X:X:X... Se da la 10000 de fete nu coneaza ca le cunoaste sau nusad.
Voi ce credeti am vreo sansa cu el?
Cum sa-l conving sa ne intalnim?
cum sa aflu ce vrea cu adevarat?
voi de ce ati face ceea ce face el?

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Pentru prima intrebare:
1.Ai sansa cu el fiindca el te vrea, dar nu numai pe tine(probabil ca mai are vreo 2 secrete)

2.Mai bine nu l-ai convinge si gaseste pe altcineva

3. Dupa ce ai povestit eu zic ca asta vrea...aventura...nu esti singura

4.Nu as face asa ceva laughing Dar cred ca el probabil iti povesteste din viata lui ca sa iti castige increderea...

| Andutu_5204 a răspuns:

"Se da la 10000 de fete nu coneaza ca le cunoaste sau nu" deja din chestia asta pe care ai zis-o ar trebui sa-ti dai seama ce ai de facut.Eu zic sa o lasi balta cu el daca chiar isi dorea sa fie langa tine nu zicea motivul cu frigul care dupa parerea mea cred ca este penibil.Cum sal convingi sa va intalniti? pai propune-i locuri unde este caldura nu afara daca nici asa nu vrea.Hmmm eu as evita sa ies cu o fata doar daca nu-mi place... daca unui baiat ii place cu adevarat de o fata atunci nu conteaza ca e frig ca ploua ca e soare ca bate vantul...Parerea mea happy

| bengal a răspuns:

Draga iti pierzi timpul cu acest individ. Sfatul meu: esti tanara, cauta altul.

| adenysa a răspuns:

Nu vrea nimic cu adevărat. Un băiat care tine la o fată, care place o fată, se concentrează pe ea, nu zboară din floare in floare. Te a inselat, l-ai iertat iar apoi tot el se dă la altele. Hă? Te rog, meriti ceva mai bun. Respectă-te!

| BuBu_3860 a răspuns:

1.Nu cred pentru ca el poate te mai place dar nu tine la tine. 2Pai nu poti sa-l convingi pentru ca il stresezi de aceea se comporta asa cu tine lasa-i putina libertate 3.Il intrbi pur si simplu 4.Asta nu mai stiu scuze dar chiar nu stiu sunt fata... cere`i parerea unui baiat la intrebarea asta.

| FallenAngelll a răspuns:

Incearca sa ii arati ca uh il iubesti cu adevarat si ca tii la el si fal sa isi dea seama ca greseste si fal sa isi dea seama ca pe tine te vrea alaturi de el. Dar vezi sa o faci intr-un mod frumos sa nu o faci intr-un mod in care sa dai senzatia ca esti obsedata sau sa il stresezi prea multbig grin