| Suzie a întrebat:

Bunaaa, imi place de instructorul auto, ce sa fac?

51 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa faci accident pentru ca l-ai violat. mai mai

| wildthing a răspuns:

Ai grija unde pui mana, schimbatorul de viteze e intre scaune...nu in mijlocul scaunului din dreapta!winking

| darrio2007 a răspuns:

Ia mai intai permisul si apoi vei vedea.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-ti termini scola de soferi, sa-ti iei carnetul si apoi sa-i faci avansuri.
Vezi daca nu-i insurat intai.

| Suzie explică (pentru Violleta2022):

Nu știu dacă este însurat, nu are nicio poza pe Facebook cu vreo femeie

| Goddessss a răspuns:

Amu la toate va place de pe TPU de instructori?
ori sunteți trolli ori dmn feri

Răspuns utilizator avertizat
| Goddessss a răspuns (pentru Avner):

Nu știu, dar a înnebunit lumea.
bine vor sa se f dar măcar sa nu di lase familiile si iubiții sau iubitele sa sufere.
sa se despartă si apoi.

si tu ai fost instructor?

Răspuns utilizator avertizat
| Goddessss a răspuns (pentru Avner):

Ioi, fain, de ce te ai lăsat?

Răspuns utilizator avertizat
| Goddessss a răspuns (pentru Avner):

Chiar te am vrut întreba, tu vorbești serios?
mor de râs

Răspuns utilizator avertizat
| Goddessss a răspuns (pentru Avner):

Ioi, ai făcut ceva facultate speciala sau poți deveni instructor indiferent de ce facultate faci?

Răspuns utilizator avertizat
| Goddessss a răspuns (pentru Avner):

Mulți il iau din a 2 oara, ce i drept.
da si polițaii is ai dracului, poți zice ce vrei

Răspuns utilizator avertizat
| FOG92 a răspuns:

Sa ii arăți ca îl placi, ești fata și nu știi cum sau ce?

| ngllllll a răspuns:

Pune-i mana pe frana de mana. Incearca apa. Masoara lungimea. Schimba viteza.

| intrebcenustiu a răspuns:

Sa ii pui mana pe schimbator

| cepIm a răspuns:

Cand mergi la instructie ii spui sa se aseze la volan si treci tu deasupra lui ca sa te poata invata mai bine.

| Mihai8767 a răspuns:

Pentru ca probabil este singurul bărbat care îți oferă o oarecare siguranță, nu?

| Suzie explică (pentru Mihai8767):

Nu, doar ca îmi place de el

Răspuns utilizator avertizat
| Juliapasavento a răspuns:

Aceeași problema am și eu, doar ca are soție și copil, dar se da la mine și mie chiar îmi place de el. Plus ca eu am și iubit(de 3 ani) doar ca am o atracție sexuala, nu imi doresc o relație cu el sau sa de certe cu familia.

Răspuns utilizator avertizat
| ionescuvasile007 a răspuns:

Sa ii zici ca iti place manuala.

| DvAnIeLa a răspuns:

Depinde de varsta, daca esti mai mica decat el cautati alt loc de munca

| Suzie explică (pentru DvAnIeLa):

Are 30 de ani iar eu 23

| Suzie explică:

Ok, ca să înțelegeți am vorbit cu instructorul și nu are nevasta, nici copii. Nici vreo relație, el a zis sa așteptăm să termin scoala și dupa sa vedem ce facem în continuare. Asa ca nu mai judecați dacă nu știți, eu doar am cerut o părere, degeaba este site-ul asta ca voi tot rai sunteți

Răspuns utilizator avertizat
| Suzie explică (pentru Avner):

Nu a zis ca na ia de nevasta, a zis ca o sa putem ieșii...nu ca ma ia de nevasta

| Suzie explică (pentru Avner):

Poate o sa ne înțelegem poate nu, poate o sa avem o relație... poate nu. Ne descurcăm noi.

| radu1704 a răspuns:

Ramai cat mai concentrata in timpul orelor de condus. Trebuie sa ramai atenta la trafic in continuare, sa nu produci vreun accident nedorit, unde sa pui multa lume in pericol(inclusiv pe tine). Dupa ce termini tot ce tine de scoala de soferi, daca el nu are sotie, copii si are o varsta potrivita, te poti gandi si la altele