| masga a întrebat:

Bunaaa:*
Puteti sa ma ajutati si pe mine? Pe 17 ianuarie este ziua iubitului meu si nu am nici o idee d un cadou frumos...
M-am gandit sa ii ofer o poza cu noi 2 pusa in rama, dar mi se pare cam prea putinsad
Niste sugestii?

3 răspunsuri:
| paul0013 a răspuns:

Eu zic ca ideea cu poza e perfecta pentru ca nu conteaza ce cadou ii vei da atata timp cat ii oferi din inimahappy

| IQOnly a răspuns:

Cred ca o poza(cu voi 2 normal) si ceva cum ar fi parfum, haine, de incaltat! Sau un bilet la un club!

Răspuns utilizator avertizat