| Didi67 a întrebat:

Bunăăă.
Vineri este ziua iubitului meu, sunt cu el de 2 săptămâni și am hotărât să-i fac cadou o ramă și o poza unde suntem noi doi iar acea ramă să o împachetez frumos în hârtie de cadou și i-am mai luat și o brățară care este la fel cu a mea gen e de cuplu, ce părere aveți, pare prea puțin? Oare o să se bucure? Nu prea îl cunosc atât de bine ca să știu ce îi place.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da o sa dea din coadă, nu i cumpăra ceva daca nu stii ce gusturi are, intreaba l ce ar vrea de ziua lui, ce varsta are? Dar tu?

| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori aveti?
Fiindca baietii nu apreciaza ramele cu poze unde-s cu fetele, cel putin nu cat sunt prieteni, asa ceva, cum fac fetele.
Fii-miu o tinea sub pat si o scotea doar cand venea iubita lui la el.
Ca el fac toti baietii, ca nu vrea ca parintii, fratii sau prietenii, sa faca misto pe seama lui.
Cred ca pozele cu voi doi sunt cadouri mai putin apreciate de baieti.
Daca este ziua lui, cumpara-i ceva pentru el, nu incerca sa-i bagi pe gat lucruri apreciate de fete, sau personalizate.

| InvatamProgramare a răspuns:

E suficient, gestul conteaza. happy

| anotherwoman a răspuns:

Depinde cat de sus tintesti.
In ultima vreme pe social media se vorbeste tot mai des despre acest subiect, sunt femei pe Instagram care vorbesc despre relatii si despre cu ar trebui noi ca femei sa ne comportam.Acelas lucru se vorbeste si de barbati. Se promoveaza femeia independenta financiar, care nu accepta neasumarea unei relatii si tot ce implica gesturile barbatilor.
Eu de exemplu stiu ca nu as putea avea o relatie cu cineva care este sub nivelul meu financiar( asta in cel mai ideal caz), nu stii cum te loveste dragostealaughing. Dar nu mi-ar fi comod sa stiu ca eu am casa mea si banii mei si celalat nu s-a organizat in viata mai bine decat mine. Orice femeie are nevoie de un barbat independent langa ea, langa care sa evolueze.
Iar femeile independente rar baga barbati in seama, ele doar asteapta. Nu se multumesc cu putin. Daca vrei langa tine o fata ingrijita, muncitoare si cu alte calitati trebuie sa pui la bataie mai mult decat ea.
Mergi la sala, oricat de jena iti este(si mie mi-a fost), n-ai idee cum ajuta creierul sa se oxigeneze si sa-ti vina idei noi. Fa lucruri pentru tine, dezvolta-te si va aparea si dragostea pentru tine. Eu o astept de 14 lunilaughing dar m-am obisnuit, o sa vezi ca atunci cand te concentrezi la imbunatatirea ta, n-o sa-ti mai stea gandul asa tare la iubire si apare( cel putin asa se spune).
De asemenea iti recomand carti de dezvoltare personala, intra pe elefant si gasesti acolo orice. Succes

| anotherwoman a răspuns (pentru anotherwoman):

Sunt atat de blonda incat am raspuns altei intrebari aici, super.