| M3lania a întrebat:

Se apropie majoratul iubitului meu si mi-as dori sa ii pun o poza cu noi intr-o rama si sa ii iau un parful ca si cadou. Este mai frumos ca in rama sa fie o singura poza cu noi sau as putea pune un colaj cu mai multe poze? big grin Imi puteti da si alte sugestii de cadou?

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

E un cadou bun ăsta. Dar părerea mea e să alegi colajul, să aibă mai multe amintiri într-una.

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mie mi-ar placea un colaj pe lemn placat cu ceva si prins in piuneze colorate.
Dar eu sunt fata asa ca poate e ceva diferit. Bineinteles, asta ar merge si pentru un baiat, dar mai degraba de Valentines Day sau de ziua voastra sau oricand.

Adica fa-i un cadou pentru el, e ziua lui. Ceva ce stii ca isi doreste de mult timp, ceva legat de o pasiune a lui. Tu il cunosti, stii ce i se potriveste.

| neutrino a răspuns:

Eu zic sa renunti la idea cu rama: cadoul trebuie sa fie pentru el, nu pentru tine. De ce sa arunce rama atunci cand relatia voastra se va sfarsi, nu este mai bine sa nu fie? Nu ne punem in rama toate relatiile pe care le avem. Daca tii neaparat, pune aceste fotografii intr-un mic album.