| Larsette a întrebat:

Bunaaa, am sai eu o rugamintebig grin Vreau sa ii fac iubitului meu un cadou, frara vreo ocazie speciala, un cadou care sa ii aduca aminte de mine de acum inainte. El mi-a dat o rama cu poza noastra. as vrea sa fiu mai originala. ma puteti ajuta? Eu chiar nu am inspiratie. Dar fara prostii si caterinca. Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| adelynaa a răspuns:

Poti sa-i faci si tu ceva personalizat.
O cana termosensibila cu o poza cu voi si/sau un text care va caracterizeaza astfel incat dimineata atunci cand isi bea cafeaua daca bea cafea sa-si aminteasca de tine si sa-si beie cafeaua "alaturi" de tine chiar daca nu esti langa el.

14 răspunsuri:
| Vögeln a răspuns:

Siiincer CEA MAI BUNA IDEE ar fi sa ii cumperi CEVA DE ARGINT sau aur [infunctie de bugetul pe care il ai]. happy Poti sa ii cumperi un lantisor [asta am cumparat eu in timpul relatiei cu fostul si inca imi poarta lantisorul] sau un inel [daca ii plac] sau o bratara. De lucrurile astea se va atasa si obisnui cu ele in timp apoi, obisnuinta fiind le va pastra cu el mereu si normal ca o sa isi aduca aminte de voi! laughing
Astept fundita daca ti s-a parut inspirata ideea. Eu vazusem intrebarea pe telefon si am intrat pe laptop numai ca sa te ajut pe tine laughing pentru ca m-am confruntat si eu cu aceasta ...problema laughing :* Pup!

| Larsette explică (pentru Vögeln):

Mutumesc frumos pentru gest, apreciez! big grin
Dar totusi, imi place mai mult ideea cu cana personalizata, el nu poarta bijuterii gen. dar iti multumesc frumos inca o data :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bratara personalizata

| Crissu3005 a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna?

| Larsette explică (pentru Crissu3005):

De 6 luni happy

| Crissu3005 a răspuns (pentru Larsette):

Ai putea face un treasure hunt...e putintel de munca dar amintirile si experienta sunt wowww

| loverboy111 a răspuns:

Dragut din partea lui. Eu zic ca tu esti un cadou perfect. Eu i-am luat cadouri iubitei mele de multe ori si mereu daca imi ia si ea ii zic ca nu am nevoie, ea e cadoul perfect.

| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Dragut din partea lui happy sa-ti dau o idee cu un tatuaj...nu cred ca ar merge. gandeste-te mai degraba la ce ar avea el nevoie. Nu ma refer la cine stie ce scump ( masini etc...) poti face 2 tricouri si pe ele sa scriiiii uhmm gen ( El este Iubitul meu ---> si pe al lui Ea este Iubita mea

| loverboy111 a răspuns (pentru AlexandruGeorgeNita):

Cel mai'de prost gust cadou ar fi o pereche de tricouri cum zici tu. Eu le-as arde. Eu mereu ii zic sa nu imi mai ia cadouri ca nu imi trebuie deoarece ea e cadoul perfect.

| AlexandruGeorgeNita a răspuns (pentru loverboy111):

Toti spunem asta loverboy111 happy nu spun ca nu! happy totusi mie unul imi plac, cadourile. Nu conteaza ce este...si sincer acele tricouri pe care le-am vazut pe cuplul respectiv mi s-au parut chiar dragute. acum nu pot judeca pe nimeni. fiecare are o parere a lui/ei. o seara buna iti doresc!

| loverboy111 a răspuns (pentru AlexandruGeorgeNita):

Nu exista om cauia sa nu ii placa... mi se pare penibil sa primesc cadou de la o fata. Plus ca eu chiar nu am nevoie ca am banii cam 3000 pe luna in timpul veriii si in restul anului 1500 cu jamte din timp ca inca am 17 ani.

| AlexandruGeorgeNita a răspuns (pentru loverboy111):

Hai sa nu intepem sa ne laudam fiecare cu ce salariu avem sau cati bani avem pe luna ^_^ Eu incercam sa explic acestei fete din punctul meu de vedere. Ceea ce mi-a placut mie. Nu este vorba de bani. SI nu am spus ca imi plac, cadourile de la "o fata " poate imi plac, cadourile de la mai multe fete (gen). ma refeream in general..de la oricine primesc un cadou.un gest.

| loverboy111 a răspuns (pentru AlexandruGeorgeNita):

Eu ziceam ca nu am nevoie de cadouri de la o fata ca am bani. Si acum ca ma gandesc doar eu bag banii in casa deci mil iau singur. rolling on the floor.

| AlexandruGeorgeNita a răspuns (pentru loverboy111):

Deja incepe sa miroasa a prajitura pe aici...