| Thebestrbd a întrebat:

Bunaaa! Vreau si eu niste statusuri. puppy dog eyes Cum ar fi " Vreau o viata noua si de restul caramele " Sau ceva in genul acesta. love struck
MultumescCccc!

Scz >:". Categoria

Dau Funditsaaaaa =p~.

Răspuns Câştigător
| miaonici a răspuns:

M-ai facut sa cred in tine, in iubirea ta… m-ai facut sa, ma gandesc zi si noapte la tine… acelasi lucru-l fac si acum chiar daca tu ai plecat… Te astept… Vino…! "
DeJa UiTi Cn EstY. ToT Ce Ai TraIt VreoDaTa.:p AkUm Sunt Doar PoVeSTi, Te Uiti la Ei Cu UrA MulTa. DoRinD TaraNa De Sub PiKioAre Sa Li Se duCa!:d Ei Au FoSt CanDvA RaZa, SperAnTa Ta Acum Te-Au TRADAT, MAI RAU DE ATAT NU SE PUTEA~!

Pot sa pierd in viata tot.nu imi pasa.ma ridic la loc...si poti sa imi iei ce vrei.cand am langa mine toti prieteni mei.

Iubirea vietii tale te va dori inapoi doar atunci cand tu vei fi implicat in alta relatie serioasa!

Iubirea nu este un târg: te iubesc pentru că mă iubeşti. Iubirea este o certitudine: te iubesc pentru că te iubesc!

Gelozia nu e lipsa de incredere, e frica de a pierde pe cine iubesti.♥
Imi place vrajeala tah...dar nu intelege gresit... daca ti-am zambit nu-nseamna ca m-ai prostit.

←♥→Nu ma doare ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult←♥→

←♥→Nu’s fitoasa.prea putin imi pasa. uita’te la tine si apoi vorbeste de mine! Ati uitat: AM TUPEU Ramane-ti in spate CA IN Fata SUNT EU!♥

Te crezi in lumina reflectoarelor in centru multimii. Dar de fapt esti singur in camea ta iar becu de 2 watzi bate in oglinda si iti creaza senzatzia de vedeta iar zgomotul care intra prin crapatura termopanului pare a fi urletul multimii

Toti baieti se uita dupa mine dar ei nu stiu ca eu am ochi doar pentru tine

. fundita happy. :*

1 răspuns:
| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html