|

Buna :X

Vreau si eu niste statusuri >:" mai gingashee asa tongue ex : " Vreau o viata noua! si de restul caramelebatting eyelashes :X ador status astaa >:d< deasteaa vreauuhee hee

Thnx kiss fundoi + voturi totsii love struck

1 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

● Esti lacrima ce aluneca pe obraz si mi se sparge in palma… esti IUBIREA!

● Ma culc cu tine-n gand si tot cu tine-n gand ma si trezesc! Lasa-ma sa te iubesc asa cum si visez…

● Dimineata e o alta senzatie, o alta vreme, o alta ora, la care eu te-as saruta fara oprire…

● Noaptea e lumea noastra luna e stapana Universului, iar stelele ne privesc atunci cand ne sarutam…

● Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima…

● Iubirea este o stofa a naturii, brodata de sentimente…

● Strig la cer si fug departe, strig continuu si ma pierd in noapte, acolo unde tu ma astepti sa ne iubim ca doi nebuni!

● O inima am, un singur suflet si o petala de trandafir, tie iti apartin toate trei…
• Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….
• Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot…
• Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi…
• Gelozia nu e lipsa de incredere e frica de a pierde pe cine iubesti…
• Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!

Priteni falsi sa dea BUZZ, astazi fac prezenta! "

" Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul… "

" A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca! "

" Intr-o zi ne-am intalnit, si ne-am placut si ne-am iubit, lumea parca a innebunit, si intr-o zi ne-a despartit… "

" Inima mea e rupta in doua, jumatate din ea e inca la tine, dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna… "

" As vrea sa fiu un fulg de nea chiar daca as trai putin macar...2007 - 5434 + Vezi răspunsul întreg

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat