| Mii_Ca_1990 a întrebat:

Bunaaaa am fost sa ma înscriu la un liceu de arte pentru clasa a 10-a si trebuie sa dau examen la istoria artelor si 2 examene de desen si unu in lut, dar ce contează cel mai mult? La desen e clar ca trec am peste 40 de diplome la desen! Concursuri si nu doar in România! Am un talent mare! Vreau sa merg la desen, dar la istorie nu prea stiu, si daca nu trec la arte ma mai pot transfera repede la alt liceu? Sau cum pot face daca nu ma descurc la istorie? Vreau neaparat la liceul acesta de arte! Dau funds day de Va rog, rapundeti careva odata! Drq sa o is de auto correct are

2 răspunsuri:
| deea3507 a răspuns:

Intrebarea ai pus-o la cateogria asta pentru ca vrei sa intri facand sex cu profesorul care te examineaza?

| Mii_Ca_1990 explică:

Bine. Pe lângă răspunsul tau daca ai chef de mișto ai putea si un sfat sa dai. aici se Răspunde mai mult si nu sunt singura care face asta, sa pun categoria asta dar na. ce rost au întrebările astea? Nu înțeleg de ce iti bati capu si te bagi singur in seama. serios ca nu înțeleg de ce uni faceți astea. măcar de se câștiga bani din asta as înțelege dar. laughing