| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

Eu acum vin in clasa a 11-a dar ma mut la un liceu de arte si trebuie dupa 5 Septembrie sa dau examen la desen vreo 3 si la istoria artelor si la istorie nu prea am învățat, mai este un loc pentru mine acolo, vreau sa intru neaparat, dar la desen ma pricep foarte bine! Foarte bine! Daca nu învăț la istorie f bine, a va muta cumva? Ca la Desen sunt super, am diplome in America la ce am participat cu desen cu mai multe! Oare ma poate primi?

1 răspuns:
| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Pai daca astea sunt probele, trebuie sa le iei pe toate ca sa fii admisa.Si eu sunt la liceul de arte, dar a trebuit sa iau note cat de cat bune si la evaluarea nationala, nu doar la probe.Deci,trebuie sa le iei pe toate, n-ar fi corect pentru ceilalti daca te-ar lasa sa intri doar cu proba la desen.