| mikeymousee a întrebat:

Bunaaaa happy
as vrea si eu sa stiu ce parere are un baiat atunci cand atinge o fata jos si simte ca ea este uda... e ceva jenant sau este ceva. normal? intreb asta deoarece prietenul meu mai tot timpul incearca sa ma atinga jos, dar eu nu il las pentru ca ma tot gandesc ca o sa para foarte ciudata sa cobooare mana acolo si sa simtaaa... nu stiu...
voi ce credeti? happy FUNDA! love struck

3 răspunsuri:
| porto89 a răspuns:

Pe mine m-ar excita enorm.nu te mai jena ca oricarui baiat ii place :X

| Phutui a răspuns:

Lasa-l sa se joacehee hee, daca esti uda e un compliment pentru el.have fun!

| Marius21George a răspuns:

Daca e disperat si scufunda si cateva degete poate deveni cam jenant dupa ce scoate mana (sigur nu sta cu servetelele dupa el ) laughingParerea mea este sa pui o capcana acolo si sa il mai vezi dupa.mai baga mana? laughing) Parerea noastra este OK deoarece acolo este,, telecomanda"Deci lasa baiatul sa schimbe programele laughing.Pup/Succes