| Ramona_6841 a întrebat:

Am si eu niste nelamuriri si as vrea sa va dati cu parerea daca se poate, in special baietii.
Daca prietena voastra ar avea un pic de burtica si "aripioare" in parti (cum se zice) dar in rest ar arata bine, ce simtiti cand pune-ti mana si se simte "sunculita"? Nu va este aiurea sa simtiti asa?
Intreb lucrurile astea, deoarece prietenul meu imi spune ca ii place si ca nu il deranjeaza, dar eu ma simt prost, jenant, cand stiu ca pune mana pe mine si simte ca am burtica si "aripioare" desi nu se observa dar cand pune mana se simte.
O zi buna sa aveti.

Răspuns Câştigător
| itarkan a răspuns:

Daca tu iti faci griji pentru putina "burtica" si "aripioare" care abia se simt la palpare, si nu sunt deloc vizibile, ce putem sa mai spunem de fetele care le au vizibile?
Fi serioasa. Nu il deranjeaza. Cred ca si lui ii place ca "are pe ce sa puna mana". Decat sa fie cu una doar piele si os, pe care sa o ia vantul pe strada, prefera o fata frumoasa si, cred eu, fara prejudecati.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Majoritatii baietilor le place happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce ție nu-ți place la corpul tău pe el cu ele îl atragi!
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă e prietena mea, sigur nu am luat-o pentru că are sau n-are "aripioare", are sau n-are "burtă", etc. etc.
Dacă o ţin doar pentru "o tură" atunci POATE m-ar deranja deşi cred că nici atunci pentru că, aşa cum spune şi vulpix, trebuie' să am pe ce pune mânawinking.
Îţi inventezi probleme singură.
Sănătate.

| Anca a răspuns:

N-are de ce sa te deranjeze! Mai ales ca zici ca nu se vede.
Nu esti grasa, ai forme si asta e un lucru bun. Uita-te la vedete gen J. Lo, Beyonce. chiar n-au un abdomen perfect ( din pct meu de vedere ). Sunt destul de bine facute, au fundul mai mare, solduri destul de pline si plac barbatilor din intreaga lume.
E sexy sa ai ceva carne pe tine, daca e pusa unde trebuie si nu in exces happy
Barbatilor nu le plac femeile fara solduri si fara forme.
Deci stai linistita happy

| Malvina24 a răspuns:

Daca intre voi 2 exista iubire nu mai conteaza aspectul fizic! Daca lui nu-i pasa de asta nu te mai gandi nici tu! Nimeni nu e perfect! fiecare are cate un defect, ti-ar placea sa arati super bine, ca un model si sa fii bolnava?(de exemplu)mie nu mi-ar placea! si eu as vrea sa schimb cateva lucruri la mine, cu siguranta fiecare fata ar vrea! Persoana potrivita pentru noi e persoana care iubeste sufletul nu numai aspectul fizic! stii cum se spune ''iubeste baiatul care iti spune ca esti frumoasa, nu sexy'' Pretuieste-l, bucurati-va de momentele frumoase si nu te mai gandi la prostii, risti sa te certi cu el pentru niste nimicuri! ai grija de tine! O zi buna si tie!

| madagascar a răspuns:

Acum doar nu vrei sa-ti faca radiografia cu becul, e bine sa ai si putina carnita pe tine, ca esti mai frumoasa, nici multa sunculita nici deloc, ca dupa aia daca vrea sa te ia in brate sa nu faca hernie.

| Sara2 a răspuns:

La fel si eu da cand stau pe scaun pe canapea de regula se vede si burtica se simt si aripioarele, cand stau in picioare nu se vede nimic, da stii vb aia le place acolo putin "sa aiba baiatu pe ce sa puna mana "
pup :*

| georgegs a răspuns:

Aspectul.fizic.conteaza.mai.putin.daca.el.te.iubeste.pentru.ce.iesti.sentimente,suflet.etc.nu.conteaza.daca.ai.putina.burtica.poti.so.dai.jos.dar.sentimentele.si.sufletele.odata.date.jos.e.cam.greu.sa.le.recapeti.,

| georgegs a răspuns:

Asta.iam.zis.si.eu.da.iam.explicat.ceva.mai.bi.nu stiu.ce.are.de.arata.doar.putin

| Blue_2059 a răspuns:

Putina burtica nu strica, forme sau altele.
Mie mi se pare interesant, pentru ca esti moale ca o pernutabig grin
In rest, daca el a zis ca nu-l deranjeaza, atunci no problem.Stai linistita nu e nimic grav si nu'ti fa complexe de genul.Nimeni nu e perfect.
So good luck!

| Cromasston a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat o fata nu mai conteaza astfel de lucruri, asa ca nu te ingrijora, daca era vorba doar de o aventura, atunci poate ca ar fi cautat domnisoara "perfecta", dar daca astfel de lucruri nu il deranjeaza inseamna ca te iubeste cu adevarat si se sinte atras d tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este si o anumita obsesie in privinta asta. poate numai ti se pare.Vezi sa nu ajungi anorexeica.