| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaaa :*! Este ziua prietenului meu vineri si as dori sa ma ajutati cu un sfat! Nu am nici o idee despre cadoul pe care sa il fac! implineste 17 ani:* Un sfattt, va rog puppy dog eyes Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Sofia08 a răspuns:

Salut
Dupa parerea mea sa gasesti un cadou pentru baiat este mai greu decit pentru o fata, dar totusi poti sa-i cumperi un tricou si sa il personalizezi, la fel poti face cu o cana, breloc etc.
Deasemeni poti sa-i cumperi un parfum, ceas, manusi, fular.nustiu..oricum sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Forev3rAlone a răspuns:

Un parfum, o camasa, o cravata, un ceas, un lant.

| exoticul a răspuns:

O stripteuza. Daca are 17 ani e bine sa fie profesoara