| Aliiinutzatha a întrebat:

Bunah m-am gandesc sa merg la masaj erotic dar nu stiu mai exact ce inseamna plyzz ziceti

6 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Un prost dezbracat care o sa te pipaie spus pe romaneste...

| dany3la a răspuns:

Depinde:
1.Daca esti fata, un barbet gol(fara nimic pe el) iti face masaj, te mai saruta.
2. Daca esti baiat, o fata goala.iti face masaj, te atinge acolo.in fine chestii din alea.

| Aliiinutzatha explică:

laughinglaughinglaughingstiam dar am pus-o ca numi venea alt ceva in minte

| D33A_5116 a răspuns:

Kkkk

| marian1985 a răspuns:

Ai aici un ghit al saloanelor de masaj erotic http://www.masajerotic24.biz/

| simplu_1263 a răspuns:

Asa zici tu de un masor.vin-o la masaj erotic.si iti promit ca nu vei mai pleca de la salon.o sa atingi relaxarea divina.nu te speria.incearca