| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna masaj erotic?

9 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Pai este atunci cind pe linga un masaj obisnuit se mai adauga si o ambianta erotca, lumina slaba, miros imbatator, si desigur, o lenjerie sexy, miscari incitante si extaz la ordine de zi happy

| chelie91ptm a răspuns:

Ii iei **** si o freci!

| Ionut a răspuns:

Masaj erotic este atunci cand : un masior / o masiora este dezbracata aproape goala, mai degraba topless, si iti faci masaj si in zonele mai putin atinse de catre persoane.

| aumih16 a răspuns:

La un masaj erotic aia iti mangaie organele si zice spune indiferent ce ai vagin sau penis ce bijuterie frumoasa ai imi dai voie sa iti fac masaj si tu zici spui da daca iti place si ea iti face apoi sex oral si zice spune ce imi place bijuteria ta e foarte mare lunga a si imi place ca este si cremoasa asa stii la ce ma refer nu la sperma bineinteles insa nu s-a terminat si iti spune apoi sa faci cu ea sex anal acum o ce imi place ce bine ma simt o da dumnezeule ce bine este imi place sa simt bijuteria ta in fundul meu si de ce nu si intre sanii mei sau chiar in vaginul meu apoi dupa aceea iti cere sa ejaculezi si iti spune zice acum vreau neaparat sa ejaculezi vreau sa simt crema aia din bijuteria ta pe corpul meu si pe fata mea a ce bine este asa ejaculeaza nu iti fie rusine o da ce bine este ce imi place foarte delicioasa crema asta gluma e gluma da asa te intampina aia la masajul erotic pai da nu e asa stiu ca laura andresan era cea mai cunoscuta vedeta in asa ceva la noi

| aumih16 a răspuns:

Am uitat sa iti spun ca inainte de ati face masaj iti spune sa dai tot jos tricoul camasa pantalonii chilotii sosetele pantofii si abia dupa aceea incepe treaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica iti face masaj in locurile intime happy uhhh tongue
Si ca sa fie foarte romantic si erotic totodata, aprinzi lumanari parfumate; daca vrei sa fie noaptea mai condimentata, niste afrodisiace langa tine sa fie happy apropo sa nu uiti de ulei aromat pentru masajwinking

| marian1985 a răspuns:

Intra aici cu siguranta o sa gasesti mai multe informatii http://www.masajerotic24.biz/

| Euuux a răspuns:

Un mesaj care contine aluzii sexuale.

| Euuux a răspuns:

Un mesaj care contine aluzii sexuale.