| Eleonorafulop10 a întrebat:

Buns! De 14 zile Am facut sex neprotejat cu iubitul meu, am fost in perioada fertila. Dupa o zi am inceput sa am sangerari si crampe. Crampe am si in prezent. Poate fi vorba de o sarcina?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Medicul ginecolog stie ai fost la el?

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil este vorba de o boala cu transmitere sexuala sau o infectie urata, fiindca nici o sarcina de pe fata pamantului nu are efecte atat de rapide, fiindca sarcina daca s-a prins este in stadiu celular si-i imposibil sa dea vreun simtom.
Simptomele de sarcina apar dupa 3 sapatmani de la fecundare, niciodata inainte.

| Sofer a răspuns:

Fai un test de sarcina

| Danny28 a răspuns:

Vă e tare greu să dați 50 de bani pe un rahat de prezervativ, nu? Sper să nu vă înmulțiți

| xXxXRazviXxXx a răspuns:

Du-te la doctor?!?!?! Fă test de sarcină?!?!?!? Nu mai sta doamne-iartă-mă pe TPU?

| binoclu67 a răspuns:

Fa un test de sarcina?