| Foca a întrebat:

Bunza Ziua Tuturorlove struck. As dori si eu sa sctiu daca se poate da comanda la un parfum de la Avon Online? Va rog mult. Va dau funda si tot. Sper sa pot. SI daca nu as putea sa dau comanda la un parfum Playboy pentru femei?
Cine imi lasa un site cu una din doua si merge Funda, restul Voturi happy
Succes.
Ciaohappy

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Buna da se poate intra pe site`u de la Avon poti sa iti comanzi orice produs online

Si playboy la fel cauti pe google parfum plaboy si ai sa gasesti

mta baftakiss