| Adrian1331 a întrebat:

Daca dau comanda la un parfum de pe site-ul de la Avon, de unde pot sa il ridic coletul si cat dau pe transport?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu-ti recomand. Nu sunt deloc calitative. Persista maxim 4 ore. La pretul ala mai bine mai adaugi 20-30 de lei (+) si iti iei ceva mai calumea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca stai in Bucuresti te duci la unirii unde are sediul Avon, si nu plătesti nimic coletul il ridici gratis, daca optezi pentru livrare acasa de catre cei de la avon plătesti dar nu pe loc ci in factura urmatoare, cu poșta nu stiu cum se procedeaza ca nu am primit prin poștă. De unde esti?

Răspuns utilizator avertizat