| Mihaella1996 a întrebat:

Buuunaaa!love struckx
Unui baiat ii place de mine dar nu ar vrea sa fie cu mine pentru ca el crede ca mie imi place de altcnva[Ceea ce nu ee adevaratangry]
Ce as putea face ca sa nu mai creada asta?puppy dog eyes3[Fundaa cele mai bune raspunsuribig grin]

Răspuns Câştigător
| Anonimmaa a răspuns:

Cred ca a spus asta pentru a te pune la incercare.pentru a vedea daca ti sau nu la ek...Eu spun sa ii spui/ sa ii explici k nu e adevarat si poate o sa iasa ceva frumos.succes:*

3 răspunsuri:
| Anonimmaa a răspuns:

Multumesc pentru funda:*>.te pup:*

| Eaeea a răspuns:

Uite,el zice asta numai sa vada cat tii la el.sau daca nu poate nici n-o ia in serios...eu zic sa vorbesti cu el.

| CreatzaTahBah a răspuns:

Daca nu ii spui nu rezolvi nimic...asa ca lasa teama si la trebuie!happy