| AntoCbu a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma place si vrea sa fie cu mine? Si cum imi dau seama ca un baiat nu ma place si nu vrea sa fie cu mine? Fundaa

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incep cu cel caruia nu-i esti pe plac deoarece este mai simplu de explicat, acesta te ignora sau pur si simplu nu te baga in seama, pentru el nu existi chiar daca esti mereu in preajma lui.In cazul celui care te place lucrurile stau exact invers, adica incearca prin toate metodele posibile si imposibile sa se afirme, sa-ti atraga atentia sa fie cat mai mult in preajma ta. Te ajuta, iti sare in aparare la nevoie dar mai ales iti dai seama din comportamentul lui.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi si tu dupa comportamentul lui...cum te priveste, daca te mai atinge asa din cand in candlaughing, daca e dragut cu tine etc. FUNDA?
P.S: Daca-mi descrii comportamentul lui, iti zic eu daca te place sau nu.