| Izzﻵ a întrebat:

Bwa :X vreau status de iubire :X cine da are fundita!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| diia_3959 a răspuns:

Eu una, de aici imi iau http://sweety-things.weebly.com/ ai de unde sati alegi;). funda?;;)

| FrunzaDeToamna a răspuns:

Si daca el nu o sa~mi zica`noapte buna.Si nici pe strada nu o sa~mi mai zica`buna.am prietene care ma suna`sa~mi zica. Fata esti de 1000 de ori mai buna decat aia p'care o suna tongue

Acum sunt alta si alta e viata mea, dar eu ma voi gandi la el mereu, doi ochi caprui ce i-am iubit doar eu

Imi sp ca sunt un inger pentru tine.Sunt cuvinte cu care tu inima mi~ai frant.Acum stiu ca~n serile senine, mai sunt ingeri care plang sad"

n`ai` inteles ca` dragostea` nu` inseamna` sa te vezi`.zi de zi` J` visele vin visele se duc` vin altele bineinteles`...te iubesc` da las ca-mi trece

Mda e golan___[Foarte bine]___dar gOlanul asta ma iubEste doar pe mine; X"

Tine tigara pe buze de parca ar vrea un foc. Miroase bine si ruju` pe chishtoc."

Funda?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa zambesc, dar zanbetul meu era la tine.
am vrut sa clipesc, dar privirea meah era la tine.
am vrut sa iubesc dar inima maeh era la tine
fundita?:d

| Piticu_3558 a răspuns:

»" E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU! "

»" In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea speranta… sg’ul meu motiv care m-a mai tine la suprafata… "

»" E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie… "

»" Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand?
Te simt aproape, ca pe ingerul meu pazitor,

Tu imi dai aripi sa ajung pana la TINE in zbor sa te ating, doamne cat mi-a fost de dor.
Cand eram mici noua fetelor ne placeau papushile. iar baietiilor masinutzele acum ca am crescut. noua fetelor ne plac masinutzele si baietiilor papushile!
Cind totul se destrama-n jurul tau, aminteste-ti, sa nu-ti para rau...
Visele noastre sunt in culori
Împreuna am reusit sa scoatem soarele din nori
Stii ca-mi sta in fire sa-ti alung ploile
Cand eu lipsesc las sa te alinte florile
Poate gresesc, poate nu esti tu
Poate m-amagesc sau poate nu
Chiar daca sunt furtuni, ninsori, soare si ploi
In orice razboi e mai usor in doi
Lasa, lasa ploaia sa treaca
Vocea iubirii intr-o zi n`o sa mai taca
Atat am. Sper ca te-am ajutat. Bye.