| theGirls a întrebat:

Vreau si eu niste status triste sad despre viata, despre iubire, sa fie mai noi,
funda

5 răspunsuri:
| Roxy1993 a răspuns:

Ai ranit persoane dragi, poate asta ti-e firea, ma uit in ochii tai...si-mi intorc privirea

| belabel1 a răspuns:

Am facut eu unulaughing: am invatat ca singurul lucru bun in viata este ciocolata:Xbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"sunt trista, mi-a intrat nisip in...". scuze de asa comentariu, nu m-am putut abtine happy.

| ursachy a răspuns:

Pana la urma suntem toti o fila-n carte, nici de ce sa-mi fie frica de moarte, nu vreau dus cu apa rece, ma intelegi? vreau sa rad la ziua care trece

| AlexSasan a răspuns:

"Ma omor, ma sinucid, pa lume/pa univers! " Cum sa pui asa intrebare? laughing