| RAY a întrebat:

Ca fata cand te joci cu un baiat si cand isi bati joc de el cand il manipulezi si il faci catelusul tau, isi creaza multa placere facand asta?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Slabiciunea barbatului s-a numit mereu femeia, in fata femeilor suntem praf daca avem sentimente fata de ele.

67 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Depinde de fata. Unele sunt prea tâmpe să facă asta. Bineînțeles că e o satisfacție sa vezi, ca fata, că poți să faci dintr-un băiat/bărbat ce vrei tu. Dar după, ghici ce! Tipa se plictisește de el.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Corect asa e, nu vad ce iubire e in asta, e doar bataie de joc atat

| Freya1 a răspuns:

Nici un om normal nu ar vrea sa faca asta unei alte persoane.Se mai intampla cand vrei sa fi un pic mai rasfatat decat de obicei dar atata timp cat este reciproc si si cealalta persoana este de acord sa iti faca mofturile nu este nimic gresit.Probabil ca da o fata s-ar simti bine sa ii faca asta unui baiat daca 1.Este retardata 2. Si-o merita ala iar ea se razbuna

| RAY explică (pentru Freya1):

Eu vreau sa stiu daca asta naste placere pentru respectiva fata, posibil ca da

| GoldenZenith a răspuns:

Sigur că nu este iubire în treaba asta happy

| estiprost123 a răspuns:

Esti gay?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Pai daca face asta ceva are in potriva omului deci automat ii place ca il vede chinuit

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Tu te-ai jucat vreodata cu un baiat?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Da.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Si ti-a placut?

| PersonajFictiv a răspuns:

Unele cauta drama in asta, gasesc placere in a te face sa suferi, in a-si demonstra lor ca pot sa isi bata joc de cineva, ca pot sa joace teatru si sa foloseasca un tip dar asta e doar masca lor.
Acel tip e interesat doar de masca lor, nu de ea, ca si persoana fiind sincera.
Cand isi da masca jos dispare si tipul, sau cand se prinde tipul ala ca e o manipulatoare infecta.
Simt ce simti si tu cand progresezi in viata, ele asociaza ceea ce fac ( manipulare, minciuna ) cu progresul ( au sentimentul ca au realizat ceva - unele din ele ) in loc sa il asocieze cu sentimentul de vina ca isi bate joc de timpul cuiva, timp pe care ele nu o sa fie capabile sa il de-a inapoi acelei persoane.
Dar sunt si de sex masculin care fac asta.
Deci toti care o fac sunt niste nimicuri, niste oameni josnici, care au ales drumul asta.

| RAY explică (pentru PersonajFictiv):

Sunt multe fete care fac asta nu?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Da. Ți-am zis, e satisfăcător sa vezi ce influenta poți avea asupra altei persoane, dar nu am mai făcut asta de mult.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

De ce ai renuntat sa faci asa ceva sau de ce nu ai mai facut asa ceva?

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

Sunt destule care o fac, de aia conteaza sa vorbesti cu o fata cu caracter.

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Pt că m-am maturizat.

| RAY explică (pentru PersonajFictiv):

Dar de unde sa stii ca aia e sincera?

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

Judeca dupa fapte, nu dupa vorbe.
Vezi ce face, nu ce zice.
Daca ce zice nu e = cu ce face, gandeste-te de ce e asa.

| Xelon a răspuns:

De vina is baietii(fetele) care lasa sa li se intample asta, daca o ginesc pe una ca vrea sa se joace ma joc si eu.
Si te rog nu ii mai numi baieti pe aia.

| RAY explică (pentru PersonajFictiv):

Unele stiu cum sa te manipuleze te chiar crezi ca te iubeste cu adevarat, isi ofera si dovezii si de toate

| RAY explică (pentru Xelon):

Se poate si tu sa ai dreptate man

| Xelon a răspuns (pentru GoldenZenith):

Sper ca nu vorbesti de amicu' meu Drim laughing

| Yon1470 a răspuns:

Ce barbat in toata puterea cuvantului ar accepta asa ceva sau ar sta cu o asemenea femeie? Doar cei care poarta fustite sau sunt bolnavi psihic accepta asa ceva.

| Xelon a răspuns (pentru RAY):

Ray,sa iubesti nu inseamna sa fi prost

| RAY explică (pentru Yon1470):

Iubirea te tampeste man, stie ea sa te manipuleze cum vrea ea, te invarte cum vrea ea, crezi in ea o iubesti iar ea se joaca cu tine, isi bate joc de tine

| RAY explică (pentru Xelon):

Iubirea te tampeste man, te face orb, fetele stiu sa isi foloseasca armele foarte bine, noi suntem slabi emotional, cand iubim am face orice pentru ea

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

Ei da, ce fapte? Daca eu patesc ceva,vine plangand la spital, sta toata noaptea langa mine si plange e tot manipulare, daca isi da ultimii ei bani pentru calmante si etc? sunt si femei bune, dar putine.
Si scenariul e fictiv, ca primul meu nume.

| RAY explică (pentru PersonajFictiv):

Asa e, exista si femei bune dar rar, putine

| Drimmero a răspuns:

Daca esti barbat, nu accepti sa fii calcat in picioare, indiferent ca iubesti, pui piciorul in prag si arati cine e purtatorul de masculinitate dintre tine si 'manipulatoare'.

Oricum, trebuie sa fii lovit rau in teasta ca sa iti bati joc de un om, nu as putea sa-mi bat joc de un om niciodata, indiferent ca e fata sau baiat.

| Yon1470 a răspuns (pentru RAY):

Valabil pentru fetite, nu pentru barbati.Nu toti sunt barbati, chiar daca au penis.