| roza a întrebat:

Ca femeie simti vreo placere cand practici sex anal? Sau o faci doar ca sa-se simta partenerul bine?

Răspuns Câştigător
| smartalogu a răspuns:

Nu vreau sa fiu nesimtit, dar unele reclame chiar nu isi au locul la unele intrebari. Fii antena reclama la intrebarea ta:Spune-ne cum a fost si trimite-ne poze pana maine, 7 mai! Click aici. rolling on the floor tare nu?

6 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Ca femeie, pe langa alte placeri, simti orgasmul(unul total diferit de celelalte). Atentie!happyOdata atins poate crea dependenta si sexul anal devine tipul de sex preferat.

| cretzufinish a răspuns:

Simti durere daca stii ca "posezi" o zona sensibila. tongue

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data cand faci sex anal nu este foarte placut dar supa vreo 2 incercari devine placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun cu painewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
imi
putetii spune?