| TheScamy a întrebat:

Voi ce va doriti de Craciun-_-Eu nu am ideei-_-Fundahappy!

8 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Bună! eu vreau un laptop sau un telefon nou.pe lângă asta, mai vreau sănătate şi fericire!happy

| Chris a răspuns:

Este atat de simplu! Sanatate, liniste si multe zambete.

| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Multa fericire si sanatate.

| BaRnI_3639 a răspuns:

Sincer un BMW seria 7 o vila in Bucuresti si Una in Hawai sa castig la lotto laughing si o motocicletawinking dar astea nu se vor intampla asa ca sanatate si un an nou cat mai fericit:X:X

| dasabalaeverybody a răspuns:

Eu am cerut un iPod Touch, o pereche de UGG si o pereche de cizme de la Lacoste

| AcadeleeeColoratee a răspuns:

Buna
Un telefon

| TheScamy explică:

Nu sănătăti oameni buni-_-LUCRURI...Ati auzit de asa ceva?!?!

| Chris a răspuns (pentru TheScamy):

Cand realizezi cat de importante sunt valorile interioare, partea materiala e mai putin importanta, in acest caz. Imi doresc o carte, "Despre eroi si morminte", de Ernesto Sábato, insa in librariile din orasul meu nu am gasit-o, o sa incerc la anticariate. Bineinteles, mi-ar fi de folos un laptop si mi-as dori si un parfum, insa nu sunt nevoi, deocamdata, asa ca imi permit sa aman pana dupa sarbatori.