| Live.Laugh.Love a întrebat:

Care este cadoul potrivit de Craciun pentru voi?

6 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dacă primesc nişte cărţi pe care mi le doresc de ceva timp, nu mai cer nici de mâncare.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Ce`mi doresc eu...va ramane la stadiul de dorinta. Mi-as dori foarte mult sa fie cineva langa mine de Craciun, sau cel putin de Revelion...

| Orannginna a răspuns:

Imi doresc ce'si doresc majoritatea. Sa fiu inconjurata de iubire. Material, nu'mi doresc nimic special. Si cand voi primi, sa fie surpriza, nu conteaza ce! love struck

Si sa ninga mult! day dreaming

| deyotsa a răspuns:

. pai Un telefon nou Apple iPhone:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să am lângă mine pe cei dragi, nu există cadou mai frumos ca acesta...

P. S. un computer nou nu ar stricahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Material : Un urs male, male din plus laughing).
Dar cel mai important dar ...care este destul de mare big grin. sa fiu alauri de persoanele dragi.