| Mariela_1621 a întrebat:

Cam care ar fi riscurile masturbarii cu un burghiu? ( rog seriozitate )

Răspuns Câştigător
| Anakatsu a răspuns:

0 riscuri este indicat sa t masturbezi cu un fierastrau nu cu un burghiu

43 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nici unul. Nu e nici o diferenta intre una adevarata si un burghiu! Zau, poti sa probezi linistita! Crezi ca putem fi neseriosi? Toti de pe TPU, inclusiv tu, sunt cei mai seriosi oameni din lume!

| AnonimA a răspuns:

Rogi seriozitate? wwwwaaa asta rugaam noi d la tine

auzi iti dau uun sfat date dr**Q daca ai intrebari s ane pui punele nu mai ne lua la misto vac*

| cossmy a răspuns:

Daca ii pui si percutie, o sa fie super, garantat. Sa foreze in tine, sa-ti finiseze p***a si sa ti'o faca galeata. Si apropo, pune'l la putere maxima pentru avantaje 100%. Da daca tu esti aia din poza, nu stiu daca te masturbezi tu cu burghiu' sau burgiu' cu tinerolling on the floor

| alexaaa a răspuns:

Offf...am murit de ras numai uitandu-ma la raspunsurirolling on the floor))))

| GuessWho_8607 a răspuns:

E totul ok.
Daca o faci fara prezervativ, o sa nasti vreo "2 kile de cuie, bolduri"
Poti sa faci sex si cu o drujba, o sa sara din tine numai prostie si...rumegus
ps : daca scapi, sa ne spui cum a fost

| pwp a răspuns:

Offf

| Dek a răspuns:

Fata pune un vibrator asu un dildo pe burghiu altfel iti rupi p**** de te iau toti dracii

| BoBBy a răspuns:

Nici una: masturbeazate linistita

| DorelSudoru a răspuns:

Depinde daca e burgiu care nu se invarte nare nimic dar daca il bagi la o bordmasina suh laughing incearca pote filmezi si il pui pe un site de gen daca tot esti pasionata de asa cevalaughing

| Nu a răspuns:

Ce-ar fi sa te pui pe sina de metrou cu fundu in directia in care vine metrou si sa astepti, sa vezi atunci senzatii tari.

| Doddel a răspuns:

Poti ramane insarcinata si viitorul copil o sa fie mester de meserie.

| ioana_6047 a răspuns:

Poate ar fi 1 risc mic... dar mai bine iei o drujba sa nu stai cu teamarolling on the floor

| Dutzulescu a răspuns:

Risti sa strige lumea dupa tine pe strada: "Uite mandrina!"

| michaelj a răspuns:

Nici un risc dar pentru senzatii tari, el trebuie sa fie bagat in bormasina iar aceasta sa fie pornita. O sa ai parte de niste sapaturi intense.

PS: how you doin'?

| Sconcsiş a răspuns:

Nici unul

| DjReal a răspuns:

rolling on the floorvai de mama care te-a facutrolling on the flooresti goala. n cap precum scorbura unui copacrolling on the floor
daca esti baiat si faci caterinca la fel, un frustratrolling on the floorsi daca esti fata esti penala rau de totrolling on the floor
raspunsurile sunt durererolling on the floor

| foreverANDaDAY a răspuns:

Poate tu rogi seriozitate dar la astfel de intrebare nu cred ca ai cum sa primesti si daca ai de gand sa umpli siteul de astfel de intrebari stupide mai bine stai departe

| mistikk a răspuns:

Risti sa ramai insarcinata si sa nasi... daca este baiat va lucra la "Drumuri si Poduri" daca este fata va lucra ...pe drumuri si sub poduri laughing

| mitu86 a răspuns:

Dar trebuie sa ai o bormasina. de preferat BOSCH pentru ca altfel nu ajungi la orgasm

| xedor a răspuns:

Vai de curu' tau

| xedor a răspuns:

Te crezi mai inteligenta daca adresezi intrebarile astea de ****?

| catalin94 a răspuns:

Inainte de a te masturba cu el incearca sa il dezinfectezi poate cauza o infectie f urata care te va afecta toata viata...

| cccp_4613 a răspuns:

Buna ideee dar burghiul sa-l bagi intr-un picamur sa simti ceva

| 2122009 a răspuns:

Nu cred ca exista riscuri da sigur o sa ramai gravida si copilul o sa fie mester de mic laughing))

| Daikenki94 a răspuns:

Inainte muream de ras la toate intrebarile tale dar asta le intrece pe toate rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor laughing laughing laughing laughing laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Cookiee9712 a răspuns:

Fai fata sa mor eu esti proasta rawlaughing tea scapat mama ta in cap cand te-a fatat? hai sa fim serioaselaughing daca te plictisesti gasesteti alta ocupatie nu mai pune intrebari stupide pe TPUwinking

hai pahappy

| Antonia_2588 a răspuns:

Mai bine nuhlaughing)). dar raspunsurile...sunt bestialerolling on the floor

| valycretu a răspuns:

Mariela sincer dc te masturbezy u doar esti fata cheama un baiat la tine mai bine se simte si el bine si u mai marfa asa...happy