| anonim_4396 a întrebat:

Cam ce salariu are un psiholog?thinking

Răspuns Câştigător
| sL0boz a răspuns:

700 lei -1700 lei, sau mai mult daca ai cabinet propriu si vin oamenii la tine.
PS:Un psiholog beton poate sa ia 1000-3000 dolari in armata.In Romania cred ca ia mult mai putin... daca un judecator ia la noi 50 mil iar in america 300 mil laughing si daca boc a zis ca are un salariu de 1200 euro ce mai vrem?

2 răspunsuri:
| Euics a răspuns:

Pai nuxista un salariu ix. cam in jurr de 700 lei.de la stat. si daca vrei poti sa may faci ceva in particular.