| tonyc7 a întrebat:

Cam ce tip de barbat credeti ca prefera o tipa frumoasa dotata cu un corp super-sexy (adica,, forme" foarte bine dezvoltate) care e foarte pasionata de sportul in aer liber (alergari sau aerobic prin parcuri)?

26 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu vezi numa sex in femeie omule? din cauza voastra ele iti pierd increderea in barbati,as prefera o fata mai nebunatica, cum sa cer ceva ce nu am si eu,adica ea sa fie slaba si eu gras,ipocrizie,nu neg ca nu as vrea, dar sunt realist si eu, nu cere ce nu poti oferi =lectie de viata, degeaba spun o fata sincera, serioasa daca eu nu sunt asa

| tonyc7 explică (pentru RAY):

Tragi concluzii pripite...omule. Incearca sa fii mai atent...omule.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unul burtos, care stă toată ziua la PC.

| Holiday a răspuns:

Tu daca ai fi in locul ei, ce fel de barbati ai prefera? Ia gandeste-te...

| tonyc7 explică (pentru Holiday):

Eu daca as fi in locul ei, as prefera un barbat cat mai de incredere in primul rand. Apoi sa arate bine, sa aiba ceva studii, un job respectabil si sa fie cel mai confortabil partener de conversatii si de viata in general.

| Holiday a răspuns (pentru tonyc7):

Ok, si daca ai fi o tipa nasoala, ce gen de barbat ai prefera?

| tonyc7 explică (pentru Holiday):

Nu putem vorbi de tipa,, nasoala" aici. Deviem discutia. Cazul prezentat de mine e clar - o tipa care arata foarte bine!

| alina2k18 a răspuns:

Unu cu cascavalwinking ăia macar nu se vaita si nu se plang non stop ca pustoaicele la ciclu laughing

| tonyc7 explică (pentru alina2k18):

,,Cascaval"? Adica te referi la bani (banuiesc), nu? In cazul asta, sa stii ca sunt si multi bogatani care sunt vaicarosi si plangaciosi. Nu mai spun ca foarte multi sunt si prosti. Si frustrati, mai ales!winking

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru alina2k18):

Ma jur ca tu ești definiția femeii pe interes. Cu oameni ca tine pe pământ sincer noi ca specie n-o sa putem evolua în veci

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Cred ca ar prefera pe cineva activ, interesat de sporturi în aer liber cu ceva în cap care ar putea sa întrețină o conversație. În alta ordine de idei... Bai nene te apuca groaza când citești unele comentarii și când vezi felul în care "evoluează" lumea asta din jurul nostru. Toți cu păreri asemănătoare ( în rău), cum ca toate ar fi pe interes, ca doar banii contează, etc etc. Noaptea minții ce e aici nu alta

| NotNamed a răspuns:

Un gunoi biologic, un fatalau, un afemeiat, un materialist, un tigan, un jeg, continui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa descriere e pitipoanca deci bineinteles se uita numa dupa tipi "afaceristi, smecherasi "

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana si balenutele de 100kg vor smecherasiwinking care sa le plimbe pe la munte, nici nu se uita la tine daca o agati in tramvai laughing si o iei la plimbare la pas laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Trebuie sa te contrazic, pana nu demult eram de acelasi parere cu tine insa recent am observat ca sunt multe grasute singure, Am si avut probleme cu una care s-a indragostit de mine laughing wtf. (era si ticnita)

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru anonim_4396):

Zi-mi și mie ca să nu mor prost de unde ai tras tu concluzia ca aia ar fi pitipoanca doar ca arată bine și ca ii place sa alerge? Bai oameni buni nu mai trageți concluzii asa rapid și nu mai puneți etichete. Lăsați superficialitatea deoparte în puii mei ca nu va face bine

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

În cazul în care o femeie prezintă caracteristici feminine (forme) este pițipoancă... Are sens.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pițipoancă pentru că face sport, sau dc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am văzut pe moment că și alții ți-au pus aceeași întrebare

| tonyc7 explică (pentru anonim_4396):

Da, nici eu n-am inteles asta. Lipsit de logica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu unul care pune intrebari de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

90 % dintre femei sunt drăguțe. Formele dezvoltate de care spui tu le baga in minte că au mai multe calități decât restul și li se cuvine ce e mai bun. Faptul că lucrează la sala înseamnă că se pregătesc pentru așa ceva, însă reversul medaliei e să ajungă prea bune încât să nu le ajungă nimeni la nas și va fi nașpa pentru ele. Prea multă atenție primita, te tâmpește

| tonyc7 explică:

Tipa sportiva, musai pitipoanca?! Asta-i chiar culmea, nu pot fi de acord cu asa ceva!

| bogdanmanevra a răspuns:

Sa nu fie proasta de preferat si sa fie vie

| BAIATULdinOZ a răspuns:

Ala care face teme.

| anonima38479339 a răspuns:

Un bărbat care știe să o apreciaze și so iubească pentru ceea ce este ea!