| ady4love2011 a întrebat:

Cam cit ar trebuie sa stau cu o fata virgina pana s-o conving sa isi inceapa viata sexuala cu mine?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Depinde de tine. Cu cat o aburesti mai repede, cu atat mai bine. Atentie la varsta, si sa nu o ai pe constiinta. In rest nu ierta nimic. Pa!

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca e desteapta - mult!

| Merry24 a răspuns:

Dar tu esti sigur ca vrei sati bati joc de biata fata? fericit vei fi daca vei iubi din inima si vei astepta, caci cel ce asteapta are mult de castigat.Fa o laba si uitate la poza ei si imagineazati vrute si nevrute... Daca e o fata desteapta iti va da dar la momentul potrivit si pe terenul ei nu cand vrei u. Daca nu ai de gand sa astepti si vrei neaparat sex cautati pe altcineva.

| paynehunter a răspuns:

Pai daca are 18 ani sau mai multi, poti sa ii dai o incercare, daca are mai putin...ramai pe laba in fata la redtube, e mai sigur asa.

| Rorro a răspuns:

Mie scârbă de oameni dintrăştia ca tine, în loc s'o ţi lângă tine mult pentru că o iubeşti tu o ţi lângă tine pentru. sex, bravo ţie.
sunt mândră de tine.winking
frate sfat : întreab'o pe ea, dacă e deşteaptă o să'ţi zică "laba poţi s'o faci şi singur", dacă e mai prostuţă şi te iubeşte prea mult şi zice da, FOLOSIŢI MĂCAR panarama aia de prezervativ happy.
n'am trimis comentariul ăsta cu ură ci cu dragoste happy.

| Casandra a răspuns:

1.esti un prost...
2.asteapta pana se marita cu tine...

| Andreia06 a răspuns:

Vrei sa te culci cu o virgina? Proasta e aia care se culca cu tine la cat de magar esti. Poate pentru tine nu inseamna nimic dar pentru ea e foarte importanta prima noapte si sunt sigura ca vrea sa o faca cu cineva special care sa tina la ea. Eu te-as da dracu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce varsta are, apoi daca asta ai de gand inseamna ca n-o iubesti, cauti doar placerea corpului tau care este se pare-ti stapaneste mintea.
Totul vine de la sine din respect, iubire, de la o anumita varsta, nu trebuie sa te bucuri prea mult insa, ai s-o pierzi daca gandesti asa, capu sus!

| pisikutzadulk3 a răspuns:

Daca realizezi ca vrea si ea sa o faca cu tine, astepti. iti va da ea de inteles cand e pregatita.

| RalucaMaria a răspuns:

Sallut...parerea mea este ca are timp sa isi inceapa viata sexuala, nu de acum... Daca esti nerabdator, cauta pe altcineva.winking