| akiki a întrebat:

Stiti cumva vreun film despre o fata virgina careia ii este frica sa isi inceapa viata sexuala?

8 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Redtube? Sunt mii probabil.

| wannabe a răspuns:

Am văzut întrebările tale. Nu-i nimic dacă încă ești virgină la 21 de ani, pornografia de obicei grăbește actul sexual, filmele Hollywood-iene nu te învață nimic din acest punct de vedere. Nu încurajez urmărirea materialelor pentru adulți însă sunt bune pentru a ști cum să stai și ce să faci

| faramatania a răspuns:

Towelhead (Jasira 2007)

| OldSoul a răspuns:

17 Again, are si o secventa de acest gen, uita-te, cred ca-ti va placea.

| FaraNume1245 a răspuns:

Lumea reala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50 shades of grey. Best film ever!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se pare ca unii trebuie sa invete ce inseamna sarcasmul.

| ălkjmhgf a răspuns:

18 Year Old Virgin.