| anonim_4396 a întrebat:

Cam complicata intrebarea dar sper sa o intelegeti. Daca unui baiat i-a placut prima data o fata B, apoi, dupa ce s-au separat ( nu s-au mai putut intalni) nemaiputand de dor, baiatul s-a indragostit de o alta fata S, fata B mai are sanse sa fie cu baiatul? Subliniez ca baiatul mai trage cu ochiul cateodata ( rar ) la fata B... dar spune totusi ca ii place fata S. Ce credeti?

3 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Da, are sanse, daca a fost dragoste adevarata.Aceasta dragoste rezista orice ar fi si nimeni nu ii poate lua locul fetei B

| pwp a răspuns:

Da...nu nu cred ca te-a uitat. un baiat nu poate uita foarte repede ultima fata cu care a fost, chiar daca e cu alta acum!

| Andrei_2426 a răspuns:

Intodeauna se intoarce la fata b orice ar fii...in situatia data de tine.