| anonim_4396 a întrebat:

Baietii in special sa raspunda. voi spuneti ca nu le mai intelegeti pe fete, dar noi ce sa mai zicem. Sa spunem ca v-ati indragostit de prietena celui mai bun prieten din clasa! [subliniez din clasa, deci nu sunteti asa de apropiati si de fete nu prea discutati, mai ales de prietena lui] 1.Cum va dati de gol in fata ei ca o placeti, macar putin? 2. Daca inainte de a fi cu prietenul tau, ei i-a placut de tine, dar nu a fost sa fie pentru ca tu nu stii niciodata ce vrei, acum are 5 luni cu prietenul tau sa spunem, si recent ea te-ar fi intrebat daca nu ar fi fost cu prietenul tau, te-ai atasa de ea, i-ai spune ca ar fi la fel(adica nu te poti atasa de ea cum ai facut si prima data) de teama ca ar putea sa ii zica prietenului tau si sa stricati prietenia? 3.De ce un baiat nu stie sa lupte pentru o fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne ce e in mintea ta :-s.
Cand un baiat este indragostit de o fata ii arata asta, si tipa respectiva simte. Nu sunt tipare sa zici ca face aia, aia si aia cand te place. Crede-ma ca nici un baiat sanatos la cap nu ar sta sa treaca timpu daca chiar o place.
Dar daca exista si o a treia persoana care este si cel mai bun prieten al lui aici e mai complicat, unii s-ar putea sa nu se bage pentru ca sunt inteligenti si vad prietenia mai importanta decat o fata. Fete gasesti peste tot sa fie clar, prieteni mai greu.
Si apropo, baietii lupta pentru fete...-le care meritawinking.

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Eu raspund decat la intrebarea 3. Un baiat nu e vorba ca nu stie sa lupte, pentru ca stie, dar nu vreaaaaaa!

| superdorex a răspuns:

Se vede ca ai suflet si stii sa apreciezi o prietenie! Conteaza foarte mult asta! Ce mai conteaza ce sentimente a avut fata de tine sau daca tu nu ai avut curaj sa-i zici candva? Acum e cu el si tu respecti asta! Prietenia e cel mai tare legamant, Prietenul tau ar trebui sa fie mandru ca te are alaturi! multa bafta si felicitari pentru felul in care gandesti si te comporti!

| BAIATUL a răspuns:

Daca vorbesti cu ea ca amici cand nu e prietenul ei prin preajma si preferabil sa nu fie nimeni indferent de ce discutati incearca sai faci complimente si daca vorbiti de prietenul ei si spune ca au avut o mica cearta sau ceva zii ca nu sunt toti baietii la fel si pana la urma daca tot ii faci complimente si te porti frumos cu ea o sa faca diferenta intre prietenul ei si tine pentru ca tu o sa fii mai dragut cu ea o sa fii mai pe placul ei daca te porti frumos cu ea si pana la urma ar trebui sa isi dea ea seama si sa iti zica de ce ii facia tatea complimente etc. si tu o sa ii spui tot ceea ce simti atunci.Bafta!