| anonim_4396 a întrebat:

Cand a aparut primul film porno din lume? si care este acesta?

8 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Habar n-am si nu cred ca ma intereseaza... dc vrei sa stii asta? nu-ti ajung cel noi? ...si nu conteaza care a fost primul pentru ca in fiecare zi s fac altele...

| MissCamelia a răspuns:

Deep throat, prin anii 70

| Bibi_1569 a răspuns:

Nu stiu dar daca te intereseaza cauta... ZZZZzzzZZZ

| Ctiberiu a răspuns:

Filmul, intitulat "A l'Ecu d'Or ou la bonne auberge" a fost realizat in 1908 fiind primul film pentru adulti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plm eu stiu cauta singur frate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Primul film a aparut in 1957 si se numea singur printre femei (am glumit nu stiu
)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la Adam si Eva, dar s-au pierdut inregistrarile laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Primul film porno s-a turnat in 1920 si are o durata cam de 7 minute... e mut bineinteleslaughing