| VreauFete a întrebat:

Cand ai facut dragoste prima oara si el a introdus penisul in tine ai simtit ca nu mai incape? Sau cati ajunge pana in burta? SI daca faci sex anal doare? Si baieti cand fac sex pentru 1 oara li se rupe ata obligatoriu? Doare? As vrea si sfatul unui baiat caruia i s-a rupt ata. Multumesc

2 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cata anatomie stii tu... crezi ca are vreo legatura vaginul cu burta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata si normal ca am simitit ca nu incape ca eram mai stramta atunci,si nu, nu-mi ajungea pana in burta, loool.Sex anal n-am facut si nici nu am d gand sa fac.Cat despre ata aia la baieti, am auzit ca nu e obligatoriu sa se rupa de prima data, se poate rupe si in timphappy