| pactcudiavolita a întrebat:

Cand am iesit de pe net prietenul meu mi-a zis somnic pufos si dupa aia a zis ca ce face a.[o fata] din el... si l-am intrebat ca cine e fata si a zis ca nu conteaza o prietena... am motive sa fiu geloasastraight face sau sa las lucrurile asa?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu se refera la tine?

| L0vely a răspuns:

Buna!:* pai...in primul rand ar trebui sa te intrebi de ce ti a spus tie de fata astawinking poate vrea sa te faca geloasa. ar trebui sa il intrebi direct ce se intampla si ce treaba are cu acea fata. daca el spune ca este o amica thinking incearca sa verifici dar fara sa stie el. daca intr-adevar sunt amici lasa i sa fie in continuarewinking tu esti aleasa inimii lui!winking oricum...incearca sa fii cu ochii in 4winking

Răspuns utilizator avertizat
| noktambul a răspuns:

Sunt convins ca sa dadea important, numai ca sa te faca un pic geloasa. Un barbat adevarat niciodata nu se lauda cu cuceririle sale. Un barbat adevarat pastreaza discretie cand le face (daca le face, nu le viseaza!). Asa ca poti fi sigura ca prietenul a vrut numai sa-ti testeze reactiile. Tu lasa-l sa creada ce vrea el, ca sa se simta si el bine!

| Cigαяєttє a răspuns:

Sunt sigura ca a zis asta doar ca sa te faca geloasa dar ca sa fii mai sigura mai bine l-ai intrebahappy