| AliceHamingway a întrebat:

Cand apar cartea midnight sun de stephenie meyer va rog mult si de unde eu sunt in judetul suceava si vreau sa o citesc complet va rog mult sa sa o downloadez carte va rog mult lau funda si voturi pentru cele mai bune idei scuzati da cfategorie dar sunt disperata

Răspuns Câştigător
| Deealovestpu a răspuns:

Buna! Si eu am problema astabig grin asa ca m-am interesat ff mult pe net si am aflat ca stephenie vrea sa lanseze cartea dupa premiera filmului breaking dawn :X, deeci mai avem de asteptat din nefericirecrying Am mai aflat ca acum s-a apucat de scris o alta carte tot despre twilight day dreaming mai exact despre viata lui Renesme si Jacob. Sper ca te-am ajutat! Avem nevoie de putin mai multa rabdarecrying

1 răspuns:
| AliceHamingway explică:

Mersi de raspuns