| AliceHamingway a întrebat:

Cand apar cartea midnight sun de stephenie meyer va rog mult si de unde eu sunt in judetul suceava si vreau sa o citesc complet va rog mult sau sa o downloadez cartea va rog mult dau funda si voturi pentru cele mai bune idei scuzati de categorie dar sunt disperata disperatelor si nu conteaza de unde sa fie din neamt, din iasi numai sa o gasec...mor am sitit cele 12 capitole si st prea baza iubesc cartile astea credeti-ma ca le citesc din nou si din nou e cea mai tare autoare stephenie meyer am citit toate carrtile scrise de ea bine inteles cele treaduse in romana asa ca doar midnight sun imi lipseste va rog mult dau funda si vot! va pup pe toti ce raspund

3 răspunsuri:
| AmelyRain a răspuns:

Nu mai apare, scriitoarea a abandonat-o acum cativa ani pe motiv ca i-au fost publicate manuscrisele fara acordul ei.

| AliceHamingway explică (pentru AmelyRain):

Imposibil nu accept era acum un an cartea si ma rugam de mama sa mi-o cumpere... sau iar am avut o viziune...

| AmelyRain a răspuns (pentru AliceHamingway):

Nu are cum...
singurele carti din seria Twilight este Twilight Saga si Scurta viata a lui Bree Tanner ( sau ceva de genul), poti sa cauti pe Google, sunt sigura ca zicea ca nu mai apare, nu cred ca s-a razgandit.