| bebitza a întrebat:

Cand credeti ca nu exista dragoste adevarata uitati-va la acest videoclip

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| laramaria a răspuns:

... e asa de trist...il stiu d m multa vreme, da m-as uita la el de nenumarate ori... e asa frumos sa vezi ce sacrificii poti face din dragoste si ca nici nu iti trebuie mult timp sa te gandesti sa le faci...ar fi frumos daca si noi am face pentru persoana iubita macar 1%din ce a facut el...

16 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Foarte frumos videoclipul...chiar am plans cryingbroken heart

| SweetCandy a răspuns:

Off...ai reusit sa ma faci sa plang...asa e dragoste adevarata merita orice sacrificiu, fara a astepta din partea celuilalt nimic...sad

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

cryingcrying Eu pana acum nu l-am vazut niciodata.Este asa de frumos.La jumatatea lui deja mi-au dat lacrimile.Asta da dragoste.love strucksad
Foarte frumos crying
Ms Linutza ca ne-ai trimis linkul alakiss

| Cryssy a răspuns:

M-am uitat si eu acum vreo 2 zile pentru prima data la acest videoclip, am ramas impresionata... Atunci cand iubesti cu adevarat esti in stare sa iti dai chiar si viata pentru ca persoanei iubite sa ii fie bine...

| Leea1234 a răspuns:

Soryyy!
daca e de plans, nu ma uit!
m-am razgandit-ma uit!

| Leea1234 a răspuns:

Asta da dovada de dragoste!
imi era frica sa ma uit, dar acum ma bucur ca am facut-o!
doi frumosi!

| hashe86 a răspuns:

Foarte frumos!
asta e cea mai mare dovada de iubire, sa te sacrifici pentru cel drag. dar oare cati suntem dispusi sa o facem?! poate doar cei care au cunoscut iubirea absoluta! la care nu putem decat sa tanjim!

| Mina a răspuns:

Stiu de mult timp videoclipul si de fiecare data cand il vad, imi vine sa plang... Da, asta e dragostea adevarata la care toti visam...

Răspuns utilizator avertizat
| yourfriend_1956 a răspuns:

Da foarte frumos mi-au dat lacrimile!

| Alecsanndraa a răspuns:

Il stiu de mult timp... j de fiecare data cand ma uit la el imi dau lacrimile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tristcrying il stiu de ceva timp dar de fiecare data cand il vad e ca si cum l-as vede pentru prima oara
adevarata dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da minunat, trebuia sa faci neaparat asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este interesanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar un videoclip...nu se intampla asa ceva in realitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum presupun ca au patit si altii si is de parere cu mine dragostea adevarata nu exista indiferent cat de mult ti-ai dori-o am simtit asta pe propria piele si sincer nu mai vreau sa caut nici o dragoste ca nu merita atata suferinta